Pobieraj MP3 dużo szybciej - Przyśpiesz pobieranie

» Muzyka do pobrania

Reklama

Strona z filmami online:

Filmy online za darmo bez rejestracji

» Darmowe mp3

Znajdujesz się na stronie głównej serwisu www.Swiatmp3.info. Jest to serwis, na którym znajdziesz darmowe mp3, oraz teledyski online i teksty piosenek.

Nie ograniczamy się do jednego gatunku muzycznego - znajduje się tu muzyka mp3 do pobrania z gatunku: house, trance, techno, electro, rock, pop, metal, punk, disco polo, dance i wielu innych, których wypisanie zajęłoby pół dnia. :) Kolejną dziedziną, do którego się nie ograniczamy jest najnowsza muzyka, ponieważ piosenki do pobrania za darmo nie są tylko i wyłącznie zbiorem utworów muzycznych wyprodukowanych w ostatnich miesiącach. Mamy tu piosenki z lat 2012, 2011, 2010, a także piosenki lat '60, '80, czy '90. Do znalezienia wszystkich piosenek służy wyszukiwarka mp3, która obsługuje dwa zagraniczne serwery - zippyshare oraz hostuje. Nie musisz jednak znać się na odróżnianiu muzyki.

Jeśli lubisz fajne piosenki radiowe i wolisz słuchać tego, co w danej chwili jest na topie w radiu to także będziesz zadowolony, gdyż w menu po lewej stronie znajdziesz zakładkę z hitami radiowymi, które są nieustannie aktualizowane. Swiatmp3.info to serwis istniejący ponad 3 lata w sieci! Cieszy się dużą popularnością, lecz cały czas jest aktualizowany i nieustannie powiększa grono odwiedzających. Muzyka do pobrania to tylko jeden z wielu powodów dla którego warto wejść na tę stronę. Serwis pozwala także na odsłuchiwanie muzyki bezpośrednio z naszej strony. Nie musisz więc od razu pobierać darmowe mp3 na dysk, tak jak jest na wielu innych stronach, gdzie jest muza do pobrania za darmo.

Jeśli muzyka do pobrania to Twoja pasja i jesteś fanem tej strony, kliknij Lubię to na naszym fanpage'u. Wszystkie te opcje są możliwe bez rejestracji, oraz co za tym idzie - bez logowania, choć założenie konta na www.Swiatmp3.info pozwoli zwiększyć Twoje możliwości związane z obsługą tego serwisu. Po rejestracji możesz także dodawać darmowe mp3, czy też promować się jako artysta muzyczny! Tylko tutaj masz możliwość wstawienia swojej wizytówki, czyli obrazka, który wyróżni Twój profil wśród innych i pomoże w promocji.

Autor tego serwisu nie ponosi odpowiedzialności za niezgodne z prawem wykorzystywanie zasobów strony. Na naszym serwerze nie jest umieszczony żaden plik mp3, wszystkie pliki z muzyką są umieszczone na serwerach zippyshare.com i hostuje.com, a u nas są tylko do nich linki.